Las Margaritas
25 minutters gåtur fra Søfartsmuseum i Ushuaia, tilbyder Las Margaritas indkvartering med et fuldt udstyret køkken.
Centrum af Ushuaia ligger næsten 2 km fra stedet. Islas Malvinas-pladsen kan nås på 10 minutters kørsel. Kalma Resto tilbyder det bedste fra de argentinske specialiteter. Du kan komme til Merced Kirke om få minutter i bil.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Der er 2 badeværelser til rådighed.
Las Margaritas ligger 5 km fra Ushuaia lufthavn.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
På værelset
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Las Margaritas villa?
Gæster på Las Margaritas villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Ushuaia fra Las Margaritas villa?
Der er 5 km mellem Ushuaia og Las Margaritas villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Las Margaritas villa?
Den gennemsnitlige pris i Las Margaritas villa er 112$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger.